You & Oil

Webová stránka značky: You & Oil

Dodavatel:

Econea s.r.o.
Plzeňská 157/98
Praha 5 - Košíře
150 00

 

Z nedostatku někdy vznikají ty nejlepší nápady :) O tom vypráví i příběh zakladatelky značky You & oil, Birutė Nastaravičiūtė, matky 4 malých dětí z Litvy. Na trhu jí chyběla čistá, přírodní kosmetika a další přírodní produkty, které by se nebála používat i pro své děti. A tak od roku 2014 vyrábí jedinečné kosmetické výrobky na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které nás udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody. Od svého počátku vyvinula firma You & oil více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu vhodných pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Motto firmy mluví za vše: "Kůže je povrchem naší osobní planety, používáním kosmetiky si s ní vytváříme vztah. Ten by měl být co nejkvalitnější a nejvýživnější, tak abychom pokožku co nejdéle udrželi zdravou, silnou a odolnou. Proto You & Oil vytváří přírodní produkty s účinnými látkami, podložené průzkumem, které jsou pro naši pokožku a zdraví nejlepší. Koncentrovaná síla již v jedné kapce."

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany.

 

You & Oil KI Bioaktivní směs - Imunita (5 ml) - posílí proti nemocem
319 Kč / ks

Antibakteriální bioaktivní směs esenciálních olejů pomůže s péčí o váš imunitní systém. 

ECONEA-4282
You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti - Nachlazení (10 ml)
319 Kč / ks

100% přírodní bioaktivní směs jemného mandlového oleje a esenciálních olejů uleví při nachlazení, horečce, nateklé nosní sliznici a při rýmě. Ravintsara podpoří...

ECONEA-4263
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem