Yoni

Za značkou Yoni stojí dva mladí lidé, Jazine a Kryštof, a jejich dobrodružný příběh. Byli součástí mnoha projektů, například zachraňovali kočky ve Španělsku, stavěli ekologické skleníky či sbírali fíky. Na svých cestách se seznámili také s přírodní technikou péče o zuby z rostliny s názvem Salvadora perská. Jde o prastarou alternativu k běžným zubním kartáčkům, která se používá v zemích blízkého východu, severovýchodní Afriky a západní až jihovýchodní Asie více než  7 000 let.

Yoni kartáček je vytvořený právě z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky a další tělu prospěšné látky, jako například vápník, vitamín C, saponiny či flavonoidy.

Yoni kartáček vám poskytuje ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom. A péči o ústní dutinu můžete doplnit i bambusovou zubní nití od této značky, která je zcela rozložitelná v přírodě. 

Yoni Přírodní zubní kartáček ze Salvadory perské (samostatný) ECONEA-5350
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu