Vegetology

Webová stránka značky: Vegetology

Dodavatel:

Econea s.r.o.
Plzeňská 157/98
Praha 5 - Košíře
150 00

 

Pokud hledáte kvalitní doplňky stravy, můžeme se zaručit značkou Vegetology. Máme odzkoušené a nadšeně používáme už několik let. 

Za značkou Vegetology stojí tým zkušených britských vědců a receptury přípravků zakládají na pečlivých a dlouhodobých výzkumech. 100% rostlinné doplňky stravy s certifikací Vegan Society přitom vyvíjejí na míru modernímu člověku, který ve svém rušném životě často upozaďuje své zdraví a nestíhá sledovat příjem všech potřebných vitaminů a živin. Nehledě na fakt, že některé živiny je dnes již nemožné z běžné stravy získat. Při střídání ročních období je u nás důležité doplňovat i vitamín D3 a to od podzimu až do jara, kdy ho nejsme schopni získat ze slunce, jako jeho jediného přirozeného zdroje. Pro zajištění nejlepší vstřebatelnosti je vhodná tekutá forma tohoto vitamínu, kterou nabízí právě značka Vegetology. I další kombinace doplňků stravy promýšlí tak, aby spotřebitel získal co nejvyšší možné efektivity přípravků za podmínky naprosto čisté receptury.

V sortimentu najdete doplňky pro děti, seniory, těhotné a kojící ženy, aktivní sportovce i workoholiky. Ve Vegetology se zároveň snaží ulevit také životnímu prostředí. Kromě šetrného získávání surovin tak své doplňky stravy balí do recyklovatelných dóz z bioplastu z cukrové třtiny.

Žádné produkty značky Vegetology nebyly nalezeny...