OnlyEco

Za značkou OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella. OnlyEco je řada přírodních, vysoce šetrných a biologicky odbouratelných čistících prostředků obohacených o glycerin a sestávajících minimálně z 99,2 % přírodních složek. Zbylé necelé 1 % tvoří jen neškodné konzervanty (například kyselina citronová, sorban draselný nebo benzoát sodný). Pro potenciálně škodlivé látky jako jsou fosfáty, sulfáty, formaldehyd, enzymy a další, totiž není v produktech OnlyEco místo.

Produkty OnlyEco si tedy kladou naprosto jasný cíl. Splynout s přírodou, aniž by ji zatěžovaly. Zároveň ale nečekejte žádné ústupky na kvalitě a účinnosti. Hlavním hrdinou všech produktů je přírodní ale intenzivní čistící prostředek - biosurfaktin z řepky. Pomerančový a citronový olej nebo extrakt z grapefruitu jsou pro vaši domácnost stoprocentně lepšími pomocníky než zbytečná chemie. OnlyEco je tedy jasná volba, pokud nechcete ani o píď slevit z výkonnosti prostředků, zároveň ale nechcete mít dokonale čistý domov na úkor přírody. Garancí kvality je jednoznačně certifikát od EcoCert - Natural Detergent. Tuhle certifikaci totiž nemá zdaleka každá drogerie. Je naopak velmi ojedinělá a toho si u OnlyEco obzvláště ceníme.

OnlyEco Aviváž na dětské prádlo (1 l) - s kyselinou mléčnou
123 Kč / ks

Chcete si být jisti, že veškeré prádlo, se kterým přicházejí do styku vaše děti, je zcela uchráněno zbytečné a škodlivé chemie, ale zároveň je hebké, příjemné na dotek a snadno...

ECONEA-3191
OnlyEco Čistič koupelen (500 ml) - s olejem z citronové kůry
123 Kč / ks

Hodí se pro čištění vany, sprchového koutu, umyvadla, kování a keramických obkladů.

ECONEA-3196
OnlyEco Čistič kuchyní (500 ml) - se sladkým pomerančovým olejem
123 Kč / ks

Kuchyňský čistič OnlyEco je určený pro efektivní a šetrnou údržbu kuchyňského zařízení jako kuchyňské linky, varné desky, trouby, keramické dlaždice, nerezové a chromované části...

ECONEA-3195
OnlyEco Čistič na podlahy (500 ml) - s olejem z citronové kůry
115 Kč / ks

Pokud chcete mít čistý a voňavý domov v souladu s přírodou, pak sáhněte po tomhle čističi od OnlyEco.

ECONEA-3192
OnlyEco Čistič skleněných povrchů a zrcadel (500 ml) - s olejem z citronové kůry
123 Kč / ks

Efektivní čistič oken, zrcadel, elektrických varných desek, dekorativního skla a dalších skleněných povrchů.

ECONEA-3197
OnlyEco Gel na ruce s antibakteriálními účinky (50 ml) - z 98 % přírodní
99 Kč / ks

Když nemáte po ruce mýdlo s vodou, sáhněte po tomto antibakteriálním gelu.

ECONEA-5249
OnlyEco Hypoalergenní tekutý prací prostředek na dětské prádlo (1 l)
229 Kč / ks

Chcete si být jisti, že veškeré prádlo, se kterým přicházejí do styku vaše děti, je zcela uchráněno zbytečné a škodlivé chemie, ale ze kterého zároveň čistota jen čiší?

ECONEA-3188
OnlyEco Prostředek na nádobí (1 l) - se sladkým pomerančovým olejem
149 Kč / ks

Hledáte prostředek na mytí nádobí, který bude efektivní v odstraňování mastnoty a nečistot a zároveň šetrný k vašim rukám i přírodě?

ECONEA-3193
OnlyEco Tekutý prací prostředek na barevné prádlo (1 l)
215 Kč / ks

Chcete nosit prádlo, kterému se zbytečná chemie tradičních pracích prostředků vyhýbá obloukem, ale ze kterého zároveň čistota jen čiší?

ECONEA-3184
OnlyEco Účinný univerzální čistič a odstraňovač skvrn (500 ml)
169 Kč / ks

Tento koncentrovaný čistič je určený speciálně na odstraňování silných skvrn a znečištění z oblečení, čalounění, koberců a hladkých povrchů jako trouby, sporáku a...

ECONEA-3194
10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem