Yoni Přírodní zubní kartáček ze Salvadory perské (samostatný)

Na objednání
Značka: Yoni
99 Kč / ks
Kategorie: Z kořene stromu Salvadora perská
Hmotnost: 10 kg
Přírodní zubní kartáček z rostliny Salvadory perské je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, používanou po tisíciletí. Poskytne vám ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Kombinuje vlastně kartáček se zubní pastou v jednom.  Je vytvořený z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky a taktéž například vápnik, vitamin C, saponiny či flavonoidy. Samostatné balení obsahuje kartáček v A++ kvalitě a balený vakuově nejpozději 48 hodin po sklizni. Objednat si ho ale můžete rovnou i se skleněným cestovním pouzdrem. Za značkou Yoni stojí dva mladí lidé, Jazine a Kryštof. Jejich příběh se začal psát před několika lety, kdy oba byli součástí mnoha projektů od zachraňování koček ve Španělsku až po stavění ekologického skleníku či sbírání fíků v Itálii.

Za značkou Yoni stojí dva mladí lidé, Jazine a Kryštof, a jejich dobrodružný příběh. Byli součástí mnoha projektů, například zachraňovali kočky ve Španělsku, stavěli ekologické skleníky či sbírali fíky. Na svých cestách se seznámili také s přírodní technikou péče o zuby z rostliny s názvem Salvadora perská. Jde o prastarou alternativu k běžným zubním kartáčkům, která se používá v zemích blízkého východu, severovýchodní Afriky a západní až jihovýchodní Asie více než  7 000 let.

Yoni kartáček je vytvořený právě z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky a další tělu prospěšné látky, jako například vápník, vitamín C, saponiny či flavonoidy.

Yoni kartáček vám poskytuje ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom. A péči o ústní dutinu můžete doplnit i bambusovou zubní nití od této značky, která je zcela rozložitelná v přírodě. 

Zpět do obchodu