Swirl Eko Zatahovací pytle (12 ks) - 35 l - z 95 % z recyklovaných materiálů

EKO pytle na odpad Swirl vám pomohou vést domácnost podle vašich představ. 

Položka byla vyprodána…
Na objednání
Značka: Swirl
85 Kč / ks
Kategorie: Ekopytle na odpad a bioodpad
Hmotnost: 0.05 kg
Objem: 35 l
Rozměry: balení 550 x 630 mm
Složení: Polyethylenový film (recyklát)
Země původu: Vyrobeno v Polsku
Položka byla vyprodána…

Ekologický, praktický a zároveň pohodlný způsob řešení odpadu. Pytle jsou z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálů a zároveň nabízí prověřenou odolnost proti protržení a vodě. Také mají praktickou zatahovací šňůrku, takže je snadno zavážete.

V Melittě, která za značkou Swirl stojí, neberou udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život. Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a Asií. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dodavatel:

Econea s.r.o.
Plzeňská 157/98
Praha 5 - Košíře
150 00

 

Všichni bychom si přáli být jako Bea Johnson a směstnat náš odpad do jedné zavařovací sklenice. Ale je důležité také říct, že každá snaha se počítá a cesta k zero waste životu je pro obyčejného člověka dlouhodobý proces. A přesně proto zde máme alternativy, které tolik nebolí ani přírodu ani uvědomělého spotřebitele. 

Swirl vyrábí pytle na odpad, které jsou z 95% tvořené z již recyklovaného polyethylenu. Čili re-use v praxi :)  

Společnost je sympatická také tím, že je zastáncem udržitelného vývoje, materiálů a výroby. Řeší i otázku dopadu výroby na okolní svět obchodu, ale i jejich sociální odpovědnost na zdraví a přírodu. Podporuje i mezinárodní neziskové organizace typu Fairtrade, UTZ Certified, Rainforest Alliance atd.

Rozhodně lepší varianta než jednorázové igelitové sáčky, co myslíte?