rCUP (340 ml) - černá/hořčicově žlutá - z jednorázových papírových kelímků

Bloudíte dnem i nocí a nemůžete ho najít? Hledáte ho v kavárnách, supermarketech či projíždíte nabídku internetových portálů? Nacházíte a vzápětí zase ztrácíte naději? Tak zvolněte a pozorně čtěte následující řádky. Je tady!

Položka byla vyprodána…
Na objednání
Značka: rCUP
349 Kč / ks
Kategorie: Hrnky na kávu a čaj s sebou
Hmotnost: 0.222 kg
Barva: černá/hořčicově žlutá
Hmotnost: cca 220 g
Materiál: vnitřní plášť: polypropylen, vnější plášť: papírová drť recyklovaných kelímků, těsnění: silikon
Objem: 340 ml
Rozměry: Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka; průměr dna 64 mm; průměr víčka 84 mm
Země původu: Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.
Položka byla vyprodána…

První opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Zatím jediný na celém světě! Konec zbytečným jednorázovým plastovým či papírovým kelímkům na kávu nebo čaj, které se pomalu ale jistě stávají ekologickou pohromou. rCUP neteče, nepálí a udržuje váš nápoj déle teplý nebo studený (u kávy je to více než hodina, u čaje ještě déle). Snadno se otevírá i zavírá jednou rukou a při pití z něj nemusíte srkat jednou malou dírkou. Můžete z něj totiž pít po celém obvodu. Budete ho prostě milovat! Celý život. Na začátku všeho byla otázka: “Co můžeme dělat s použitými jednorázovými kelímky na kávu?” Právě tuto otázku v roce 2016 dostali lidé z Ashortwalk, designové společnosti z Velké Británie, která se zabývá využitím použitých a recyklovaných materiálů a vracím jim život v nové formě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dodavatel:

Econea s.r.o.
Plzeňská 157/98
Praha 5 - Košíře
150 00

 

Znovupoužitelný kelímek na teplé i studené nápoje si zamilujete! 

Věděli jste, že každý z nás vyhodí v průměru 350 jednorázových kelímků ročně?! A přitom stačí mít tento jeden, který vám poslouží až 10 let! A až Vám doslouží, můžete ho zrecyklovat celý. Neobsahuje totiž například silikon, který se jinak při výrobě kelímků běžně používá a jehož recyklace je problematická. Je vyroben z jednorázových kelímků na kávu a dává tak recyklaci ještě větší smysl. 

Designeři si dali záležet, aby kelímek vynikal především v tom, k čemu je určen, to znamená, aby se z něj dobře pilo. Nenajdete na jeho víčku malý otvor, nemusíte s ním tedy pootáčet a dívat se na něj, než se napijete. Unikátní víčko rCUPu Vám umožní pít po celé délce jeho obvodu. Na rozdíl od mnoha jiných opakovatelně použitelných kelímků na kávu, je rCUP velmi dobře tepelně izolovaný. Nebude Vás pálit do ruky a udrží Váš nápoj teplý či vychlazený cca 90 minut. rCUP je navržen tak, aby neprotékal. Nehrozí tedy, že se pocintáte při rychlé chůzi, že si polijete oblečení a už vůbec, že vám v kabelce způsobí lokální povodeň. 

Asi nemusíme dodávat, že rCUP je bez BPA a neobsahuje ftaláty :)