Změna je život!

Už pod názvem tohoto článku je vám zřejmé, že dojde v žabí rodince ke změnám. Ne vždy se jedná o pozitivní změnu, avšak my se na věci vždy díváme s nadhledem a víme, že se nám ukáže jiná cesta!

A teď k věci.... v srpnu jsme byly nadšené, že máme možnost rozšířit se do Holešova a tím jsme chtěly podpořit bezobalový prodej i v Holešově a ulehčit cestu pár Holešovákům, kteří jezdí za námi i do Bystřice, za jejichž věrnost jsme moc vděčné.

Postupem času se nám však tato možnost více a více zavírala s ohledem na okolnosti, které nebyly v naší moci změnit. 4 měsíce jsme čekaly na splnění podmínek smlouvy, které se vážou na prodej potravin. Mnohým z vás jsme přislibovaly možnost prodeje již od října, poté od konce listopadu a nyní jsme obdržely informaci, že bychom mohly plně fungovat až od března 2022. 

Není v našich možnostech po tak dlouhou dobu dotovat tyto prostory bez toho, anižby byly plně využity ke svým účelům. Nicméně se tohoto snu nevzdáváme a hledáme jiné prostory pro realizaci plně funkčního bezobalového obchodu.

Chtěly bychom poděkovat všem, kteří nás v Holešově podpořily, moc si toho vážíme a proto do doby než nalezneme vhodné prostory nabízíme rozvoz nákupů, které si můžete přes náš e-shop objednávat.

Bližší informace vám v brzké době sdělíme, jakmile doladíme detaily.

 

Ještě jednou děkujeme za vaši věrnost a budeme se na vás těšit v kamenné prodejně v Bystřici nebo v rámci rozvozů :-)

Zpět do obchodu