Nová značka v žabí rodince!

Rádi bychom Vám chtěli představit novou značku, kterou již můžete nalézt v našich prodejnách. Jedná se o značku lamazuna, pod kterou se skrývá 100% přírodní francouzská kosmetika, jejímž cílem je především zamezit plýtvání! S láskou ručně tvořená tuhá šetrná kosmetika je složena z vybraných BIO ingrediencí

Od této značky můžete najít mezi produkty voňavé a šetrné šampony a kondicionéry nebo účinné deodoranty, jemná mýdla na pleť, multifunkční kakaové máslo nebo roztomilé zubní pasty nahrazující 2 klasické tuby zubní pasty a to vše je balenou pouze do rozložitelných krabiček z kartonu a žádný plast

Jedná se o značku, která se také vyznačuje svou hravostí, což lze poznat také na tvaru jednotlivých produktů od zubní pasty, která vypadá jako lízátko nebo tuhé mýdlo ve tvaru mráčku :-) Tuto značku lze také rozpoznat dle jejich barevných krabiček, ve kterých daný produkt cestu. A navíc, krabička je potištěná rostlinným inkoustem! Ušetříte s ní tak hromadu nerozložitelného odpadu a planetu posunete o kousek blíž k nadějné budoucnosti. Výrobky zdobí také logo Slow Cosmetique, které dokazuje, že s nimi spotřebováváte méně, ale lépe pro zdraví i pro přírodu.

Je to nádherná myšlenka v souladu se zero waste!

Lamazuna se  se také vyznačuje tím, že zde zakoupíte pouze tuhou kosmetiku, na kterou není potřeba využívat pro přepravu žádný plast! Tím také nepřímo vyzívá okolí k udržitelnosti, což rádi podpoříme :-)

Tato značka si "nehraje jen na oko" na zero waste. Chtějí a mají snahu změnit svět k lepšímu, což dokazuje také to, že část svého zisku věnují na vysazování stromů v Peru i lokálně ve Francii, neboť na výrobu dárkových krabiček využívají právě lokální topolové dřevo z jihu Francie.

Produkty lamazuny jsou bezpečné a šetrné pro celou rodinu. Jsou 100% přírodní a nenajdete v nich ani špetku syntetických látek. Mezi těmi rostlinnými si navíc vybírají jen ty nejprospěšnější lidskému zdraví, často v BIO kvalitě. Aby je mohli využívat všichni členové rodiny, vyrábějí i varianty bez esenciálních olejů, které jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy nebo i pro ty nejmenší členy rodiny. Čistotu vybrané kosmetiky zaručují certifikáty Cosmebio Cosmos Organic a Cosmebio Cosmos Natural.

Na závěr důležité zmínit i jejich finanční stránku. Bábovičky tuhé kosmetiky mohou na první dojem působit jako malé, ale je třeba se tím nenechat ošálit. Tuhý šampon vydá za dva klasické tekuté, tuhý deodorant nahradí dvě tuby toho konvenčního a zubní pasta vydrží tak dlouho, jako dvě tuby tekuté pasty. V závěru tedy zjistíte, že se produkty od lamazuny vyplatí zakoupit, neboť jejich koupí nejen podpoříte tuto úžasnou značku, dopřejete své pokožce kvalitu a také potěšíte svou peněženku! :-)