BRZY SPUSTÍME BEZOBALOVÝ OBCHOD A MOŽNOST NÁKUPU BEZ OBALU I ON-LINE

CHYSTÁME PRO VÁS VELKOU NOVINKU – BRZY SPUSTÍME BEZOBALOVÝ OBCHOD A MOŽNOST NÁKUPU BEZ OBALU I ON-LINE

 

To si tak jednou jdete na kafe s kamarádkou, kterou jste delší dobu neviděli a zjistíte, že máte stejné sny a nápady, jak vytvořit prospěšnou firmičku s eko myšlenkou :). A tak se stalo, že jsme spojily síly a vzniká nám pod rukama náš splněný sen :). Pojí nás snaha žít co nejvíce eko, zero-waste a věříme, že nejsme jediné, které zajímá ochrana naší planety a redukce odpadu. Proto jsme se rozhodly poskytnout vám možnost žít zase o něco více v souladu s přírodou. Rády bychom i v našem okolí realizovaly dobrou praxi konceptu bezobalových obchodů přinášející prevenci vzniku odpadu. Již dávno víme, že třídit nestačí. Je třeba předcházet novým obalům a zároveň využít už ty vyprodukované, kterých máme všichni doma mraky. Věříme, že tuto skutečnost si uvědomuje čím dál více lidí a i v budoucnu bude jejich počet růst. Nákup potravin a drogérie je každodenní součástí našich životů. Proto je na místě se zamyslet, jak si dopřát vše, co máme rádi, a zároveň udržitelně pro Zemi. Není to nic složitého, jste na správném místě :)

 Obrázek článku

Nyní máme zamluvené prostory pro kamennou prodejnu, která vznikne v Bystřici pod Hostýnem. Zároveň bychom chtěly nabídnout možnost udržitelného nákupu co nejvíce lidem v okolí, proto si budete moci objednat svůj nákup i on-line, přes tento e-shop. Budete si moci v pohodlí domova prohlédnout zboží a vytvořit objednávku. Pak si už jen stačí zboží vyzvednout v našem obchodě nebo nechat přivézt domů. Máme vytvořenou banku sklenic, ve kterých bychom vám zboží dodávaly a vy nám můžete věnovat zase ty své nevyužité, které nám poslouží pro příští nákup.

 

Pojďme společně tvořit lepší svět. Pojďme společně dobré myšlenky přeměnit ve skutky a skutky v návyky. Je to radostná a smysluplná cesta pro všechny :)

Svět potřebuje lidi, kteří žijí srdcem. - Albert Einstein