Kvitok Regenerační balzám na rty s Q10 (5 ml) - se švestkovým olejem

Sucho, silný vítr, výkyvy teplot - to vše má nepříznivý vliv na jemnou pokožku vašich rtů.

Můžeme doručit do:
15.6.2023
Skladem (1 ks)
Značka: Kvitok
175 Kč / ks
Kategorie: Péče o rty
Hmotnost: 0.02 kg
Doba spotřeby od data výroby: 12 měsíců
Materiál balení: 100% recyklovatelná plastová tubička s precizním vysouvacím mechanismem, papírová krabička
Podíl přírodních surovin: 100 %
Složení: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Mangifera Indica Seed Butter (mangové máslo), Euphorbia Cerifera Wax (rostlinný kan
Země původu: vyrobeno na Slovensku

Dopřejte jim kvalitní péči v podobě tohoto báječného 100% přírodního balzámu na rty od slovenské značky Kvitok. V tubičce se ukrývá kombinace vybraných rostlinných olejů a másel, která rty ošetří, vyživí, zjemní a ochrání. Třešničkou na dortu je přidaný koenzym Q10, který zabraňuje stárnutí pokožky. Díky svému složení balzám účinně redukuje oxidační poškození způsobené UV zářením. Voní bylinkově - po heřmánku, levanduli a slaměnce.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Dodavatel:

Econea s.r.o.
Plzeňská 157/98
Praha 5 - Košíře
150 00

 

Kosmetická značka Kvitok (dříve Navia) se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. V Kvitku myslí na vše. Kromě kvalitních produktů tak mají na srdci také co nejekologičtější řešení obalových materiálů. 

Část produktů značky Kvitok tak můžete potkávat v papírových krabičkách a tubách a také ve skleněných dózičkách a lahvičkách. Sklo se dá poměrně dobře recyklovat a produkt bezpečně ochrání. Ani sklo však není ideální materiál. Na jeho recyklaci je třeba vysokých teplot a samozřejmě je při přepravě náchylnější k poškození. Některé přípravky tak v Kvitku stáčejí do "airless" lahviček bez přístupu vzduchu, které obsah ochrání na jedničku. Původně byly vyráběné z recyklovatelného plastu, nyní je však začali nahrazovat PLA, což je obalový materiál z kukuřičného škrobu využívaný v potravinářství. PLA plast se v prostředí průmyslových kompostérů zcela rozloží do 3 měsíců, pokud se dostane do směsného odpadu, rozklad mu trvá 2-4 roky. 

V Kvitku zároveň rozběhli recyklační program, ve kterém mohou zákazníci použité obaly vracet. Zatím však funguje pouze na Slovensku, u nás se na něj můžeme teprve těšit.