Doručení zásilky

Zboží se zpravidla odesílá max. do 3 pracovních dnů od přijetí platby na náš účet a to s využitím služeb Zásilkovny nebo České pošty. Naším zájmem je, aby jste měli své zakoupené zboží co nejdříve, ale někdy může dojít ke komplikacím, přece jsme jen lidé, takže pokud by nastalo u Vaší objednávky prodlení s odesláním, vždy to má opodstatnění a věřte, že děláme co můžeme, aby zboží u Vás bylo co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Případně nás kontaktujte na nacoobal@seznam.cz a rádi poskytneme bližší informace o Vaší objednávce.

Zásilka Vám bude doručena na Vámi uvedenou adresu v objednávce a v případě, že nebudete k zastižení, Vám doručovatel předá písemné oznámení o uložení zásilky viz poštovní podmínky České pošty: https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/postovni-podminky . V případě zvolení dopravy formou Zásilkovny budete informováni o termínu vyzvednutí na pobočce společnosti.

Způsob platby:

Platbu akceptujeme buď převodem předem na náš účet  6236607359/0800 (platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 3 pracovních dnů, v opačném případě je objednávka bezpodmínečně zrušena) , kartou onlineanebo dobírkou formou Zásilkovny nebo České pošty.

Zpět do obchodu