Letní osvěžení v podobě zmrzliny

Stejně jako náš první mezník bylo rozšířit sortiment o základní nabídku koření, tak stejně tak pro nás je neméně důležitý mezník nabídky kopečkové zmrzliny a hurááááá už je to tady!

Máme velkou radost, že vám můžeme představit dalšího lokálního dodavatele značky Adria Gold z Nivnice a jejich úžasnou a vynikající zmrzlinu. 

Jejich příběh začal otevřením cukrárny v roce 1992 ve Velkém Ořechově. Postupně si vybudovali rodinnou firmu s dalšími pobočkami, které spojuje láska ke zmrzlině a ctí poctivé cukrářské řemeslo. Zakládají si na jedinečnosti chuti zmrzliny a to na základě spojení poctivé práce, kvalitních surovin a nejmodernějších technologií, které suroviny zpracovávají šetrně, aby si zachovaly co nejvíce původních živin. Důležitou surovinou pro výrobu jejich zmrzliny je především ovoce, které se snaží odkupovat co nejvíce od lokálních dodavatelů! Existují samozřejmě druhy ovoce, které roste pouze v zahraničí, kde je možné také odkoupit ale i zde si firma stojí za kvalitou. :-) 

Jejich zmrzliny splnili všechny kritéria pro udělení známky kvality KLASA, což dokazuje jejich kvalitu a výbornou chuť!      logo-klasa

 

U nás v obchůdku bude možné zakoupit jejich kopečkovou zmrzlinu a v budoucnu také zmrzlinu v kelímku a vychutnat si ji tak v klidu a pohodlí domova.

Vybírat tak bude moci z 10ti příchutí!

 Angrešt RAW

Cookies

Čokoláda 72%

ČokoTvaroh

Jahoda RAW

Malina KŘUP!

Mango sorbet

Pistácie PESTO 100%

Slaný karamel

Vanilka Madagaskar